Sülearvuti Lenovo Legion Y520 FHD i5 8GB 256GB SSD GTX1060
Tootekood: 80YY007QMX
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80YY007QMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2018-02-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib