Sülearvuti Lenovo ThinkPad P52S i7-8550U 15.6i (ND)
Tootekood: 20LB000FMX GTIN: 192158799537
Eripakkumised
Pakkumised
1995,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20LB000FMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1995.00 |
| Max. hind | 1995.00 |
| Toode lisatud | 2018-03-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib