Sülearvuti DELL XPS 13 9370 Silver, 13.3 " (Intel Core i7, i7-8550U, 16 GB, SSD 512 GB, Windows 10 Pro)
Tootekood: 272943693 GTIN: 2000000979151
Eripakkumised
Pakkumised
1815,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272943693 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1815.00 |
| Max. hind | 1815.00 |
| Toode lisatud | 2018-03-06 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib