Sülearvuti Ordi Enduro i53U IPS + Windows 10 Home OA3
Tootekood: 9920-2157-3110-1216
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9920-2157-3110-1216 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| Toode lisatud | 2018-03-11 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib