Sülearvuti Lenovo ThinkPad L380 Yoga 20M7001BMX
Tootekood: 20M7001BMX GTIN: 192158854373
Eripakkumised
Pakkumised
1099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20M7001BMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1099.00 |
| Max. hind | 1099.00 |
| Toode lisatud | 2018-03-17 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib