Sülearvuti HP ProBook 470 G5 2XZ74ES#UUW
Tootekood: 2XZ74ES#UUW GTIN: 192018472068
Eripakkumised
Pakkumised
999,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2XZ74ES#UUW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 999.00 |
| Max. hind | 999.00 |
| Toode lisatud | 2018-03-16 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib