Sülearvuti Lenovo X1 Carbon/i5-7200U | ThinkPad 2.5 GHz/14" FHD/8GB/256GB SSD TCG OpalEnc2/HD620/WiFi/BT/4G/kbd EN/W10P
Tootekood: 20HR0022UK
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR0022UK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2018-03-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib