Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2018 20KH0035MH
Tootekood: 20KH0035MH GTIN: 192330303330
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH0035MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2018-03-30 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib