Sülearvuti Lenovo Essential V330-14IKB Iron Grey, 14 " ( i5-8250U, 8 GB, DDR4, SSD 256 GB, Win 10 Pro, Nordic)
Tootekood: 81B0004MMX GTIN: 192158478937
Eripakkumised
Pakkumised
705,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81B0004MMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 705.00 |
| Max. hind | 705.00 |
| Toode lisatud | 2018-04-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib