Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 14" (i5-7200U, 8GB, 256GB SSD, Win10)
Tootekood: 20HR0021MH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR0021MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2018-04-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib