Sülearvuti Lenovo Yoga 910 4K 80VF00NUMX
Tootekood: 80VF00NUMX
Eripakkumised
Pakkumised
1199,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80VF00NUMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Min. hind | 1199.00 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2018-04-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib