Sülearvuti MSI 17.3" GS73 Stealth 8RE
Tootekood: GS73STEALTH8RE-014NL GTIN: 4719072568504
Eripakkumised
Pakkumised
1849,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GS73STEALTH8RE-014NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1849.00 |
| Max. hind | 1849.00 |
| Toode lisatud | 2018-04-17 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib