Sülearvuti Microsoft Surface Laptop DAL-00012
Tootekood: DAL-00012 GTIN: 889842227628
Eripakkumised
Pakkumised
2270,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DAL-00012 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2256×1504 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 2270.00 |
| Max. hind | 2270.00 |
| Toode lisatud | 2018-04-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib