Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i7-8550U 14inch FHD AG 16GB 512GB PCIe SSD OPAL2.0 Intel HD620 W10P 3YW LTE TopSeller (ND)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i7-8550U 14inch FHD AG 16GB 512GB PCIe SSD OPAL2.0 Intel HD620 W10P 3YW LTE TopSeller (ND)
Tootekood: 20KH006JMX GTIN: 192330779289
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006JMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 3 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| TPM | Jah |
| Toode lisatud | 2018-04-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib