Sülearvuti Acer Aspire 5 A515-51-82AW | CPU i7-8550U | 1800 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | SSD 256GB | Intel UHD Graphics 620 | Integrated | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.2 kg | NX.GSYEL.005
Sülearvuti Acer Aspire 5 A515-51-82AW | CPU i7-8550U | 1800 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | SSD 256GB | Intel UHD Graphics 620 | Integrated | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.2 kg | NX.GSYEL.005
Tootekood: NX.GSYEL.005
Eripakkumised
Pakkumised
699,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.GSYEL.005 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 699.00 |
| Max. hind | 699.00 |
| Toode lisatud | 2018-04-28 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib