Sülearvuti Acer Predator Helios 300 15.6", i7-7700HQ, 16GB RAM, 256GB SSD, GTX 1060 6GB, Windows 10
Tootekood: NH.Q28AA.001 GTIN: 8416311198282
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.Q28AA.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Toode lisatud | 2018-04-28 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib