Sülearvuti Lenovo ThinkPad E570 / 15,6" / i7-7500U / 8GB / 500GB + M.2(SSD slot) / GTX 950M 2GB / DOS
Tootekood: 20H6AO4WPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20H6AO4WPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| WiDi | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib