Sülearvuti MSI GV62 15.6" FHD, i5-7300HQ, 8GB DDR4, 256GB SSD, Nvidia GTX 1050 4GB, DOS
Tootekood: GV627RD-1847XNL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GV627RD-1847XNL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2018-04-28 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib