Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2018 4G 20KH006DMX
Tootekood: 20KH006DMX GTIN: 192330782098
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006DMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2018-05-03 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib