Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2018 500nit 4G 20KH000935
Tootekood: 20KH000935
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH000935 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2018-05-03 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib