Sülearvuti MSI GE73 Raider RGB 8RF 17.3"
Tootekood: GE73RAIDERRGB8RF-230NL GTIN: 4719072572365
Eripakkumised
Pakkumised
2099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GE73RAIDERRGB8RF-230NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2099.00 |
| Max. hind | 2099.00 |
| Toode lisatud | 2018-05-16 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib