Sülearvuti Asus ZenBook UX430UA-GV259T | CPU i5-8250U | 1600 MHz | 14" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR3 | SSD 256GB | Intel UHD Graphics 620 | Integrated | ENG | Windows 10 Home | Blue | 1.25 kg
Sülearvuti Asus ZenBook UX430UA-GV259T | CPU i5-8250U | 1600 MHz | 14" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR3 | SSD 256GB | Intel UHD Graphics 620 | Integrated | ENG | Windows 10 Home | Blue | 1.25 kg
Tootekood: 90NB0EC5-M08240
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0EC5-M08240 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2018-05-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib