Sülearvuti Asus ZenBook UX430UA UX430UA-GV454T
Tootekood: 90NB0EC1-M11780 GTIN: 4718017003759
Eripakkumised
Pakkumised
875,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0EC1-M11780 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 875.00 |
| Max. hind | 875.00 |
| Toode lisatud | 2018-06-03 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib