Sülearvuti Asus 17.3" GL703GM-E5011T i7-8750H 16GB 1TB HDD 256 SSD
Tootekood: 90NR00G1-M00890
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR00G1-M00890 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-06-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib