Sülearvuti Lenovo V330-15" 15.6" i5-8250U 4+4/256GB SSD FHD W10P
Tootekood: 81AX00ARGE GTIN: 192158186870
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81AX00ARGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2018-06-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib