Sülearvuti Lenovo X1 Carbon (6th Gen.) 14" i5 8/256 SSD FHD LTE W10P
Tootekood: 20KH006DGE GTIN: 192330780452
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006DGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Toode lisatud | 2018-06-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib