Sülearvuti MSI GS65 Stealth Thin 8RE | CPU i7-8750H | 2200 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | SSD 512GB | NVidia GeForce GTX 1060 | 6GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 1.8 kg
Sülearvuti MSI GS65 Stealth Thin 8RE | CPU i7-8750H | 2200 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | SSD 512GB | NVidia GeForce GTX 1060 | 6GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 1.8 kg
Tootekood: GS65STEALTHIN8RE-042NL GTIN: 4719072567712
Eripakkumised
Pakkumised
2099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GS65STEALTHIN8RE-042NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2099.00 |
| Max. hind | 2099.00 |
| Toode lisatud | 2018-06-05 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib