Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Black, 14.0 " (i7-8550U, 16 GB, SSD 512 GB, Windows 10 Pro)
Tootekood: 20KH006JMH GTIN: 192330782524
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006JMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-06-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib