Sülearvuti HP 15-bs027ng 1.6GHz N3060 15.6" 1920 x 1080
Tootekood: 2CJ01EA
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2CJ01EA |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| DVD kirjutaja | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| WiDi | Jah |
| TPM | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-06-06 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib