Sülearvuti HP 17-bs508ng 2.00GHz i3-6006U 17.3" 1600 x 900
Tootekood: 2PY97EA
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2PY97EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| WiDi | Jah |
| TPM | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-06-06 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib