Kasutatud sülearvuti DELL Refurb Precision M7720 i7-7700HQ M7720270401
Tootekood: M7720270401
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M7720270401 |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2018-06-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib