Sülearvuti Lenovo Essential V330-14IKB Iron Grey, 14 ", Full HD, 1920 x 1080 pikslit
Tootekood: 81B0008WMX GTIN: 192330415019
Eripakkumised
Pakkumised
615,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81B0008WMX |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 615.00 |
| Max. hind | 615.00 |
| Toode lisatud | 2018-06-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib