Sülearvuti Lenovo ThinkPad X260 4G 20F5S7FE
Tootekood: 20F5S7FE
Pakkumised
599,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20F5S7FE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 599.00 |
| Max. hind | 599.00 |
| Toode lisatud | 2018-06-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib