Sülearvuti MSI GP63 Leopard 8RD 8RD-007NL
Tootekood: 8RD-007NL GTIN: 4719072566210
Pakkumised
1325,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 8RD-007NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1325.00 |
| Max. hind | 1325.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-04 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib