Sülearvuti DELL Latitude 3390 | 2-in-1 (i5-8250U 1.6Ghz, 8GB, 256GB, 13.3 FHD 1920x1080 Touch, ENG kb, Win10 Pro, 3yrs Prosupport)
Sülearvuti DELL Latitude 3390 | 2-in-1 (i5-8250U 1.6Ghz, 8GB, 256GB, 13.3 FHD 1920x1080 Touch, ENG kb, Win10 Pro, 3yrs Prosupport)
Tootekood: N004L3390132IN1EMEA_US GTIN: 2100002970443
Pakkumised
799,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N004L3390132IN1EMEA_US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 799.00 |
| Max. hind | 799.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-10 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib