Sülearvuti Lenovo X1 Carbon/i5-7300U/14.1" | ThinkPad FHD/128GB SSD/16GB/BT/W10Pro/Renew Gold condition
Tootekood: 20HRCTO1WW-R
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HRCTO1WW-R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2018-07-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib