Sülearvuti DELL Latitude 7390 | Black, 13.3 ", Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i5, i5-8350U, 8 GB, DDR4, SSD 512 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 802.11ac, Bluetooth version 4.2, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty - ProSupport Plus NBD 36 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti DELL Latitude 7390 | Black, 13.3 ", Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i5, i5-8350U, 8 GB, DDR4, SSD 512 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 802.11ac, Bluetooth version 4.2, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty - ProSupport Plus NBD 36 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: N017L739013EMEA_PRO
Eripakkumised
Pakkumised
1379,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N017L739013EMEA_PRO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1379.00 |
| Max. hind | 1379.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib