Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 20KH006FPB W10Pro i7-8550U/8GB/256GB/INT/14.0" FHD/BLK/WWAN/3YRS OS
Tootekood: 20KH006FPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006FPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-07-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib