Sülearvuti Lenovo ThinkPad E480 14 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080 pikslit, Intel core i5, i5-8250U
Tootekood: 20KN0061MX GTIN: 192330522502
Eripakkumised
Pakkumised
719,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KN0061MX |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 719.00 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib