Sülearvuti Lenovo Essential V330-15IKB (81AX00KSMX) 15.6" FHD, i5-8250U, 4GB+4GB, 256 SSD
Tootekood: 81AX00KSMX GTIN: 192563482772
Eripakkumised
Pakkumised
645,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81AX00KSMX |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 645.00 |
| Max. hind | 645.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib