Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 N580GD N580GD-FI026T
Tootekood: N580GD-FI026T
Eripakkumised
Pakkumised
1499,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N580GD-FI026T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1499.00 |
| Max. hind | 1499.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-13 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib