Sülearvuti Asus GM501GM-EI007T | i7-8750H | 15.6" 1920x1080 | RAM 16GB DDR4 | 1TB Hybrid HDD (FireCuda) | SSD 256GB | NVIDIA GeForce GTX1060 | 6GB | Windows 10 Home | Black | 2.2 kg
Sülearvuti Asus GM501GM-EI007T | i7-8750H | 15.6" 1920x1080 | RAM 16GB DDR4 | 1TB Hybrid HDD (FireCuda) | SSD 256GB | NVIDIA GeForce GTX1060 | 6GB | Windows 10 Home | Black | 2.2 kg
Tootekood: 90NR00F1-M00560
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR00F1-M00560 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-07-18 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib