Sülearvuti MSI GL73 8RC | i7-8750H | 17.3" 1920x1080 | RAM 8GB DDR4 | HDD 1TB | SSD 128GB | NVidia GeForce GTX 1050 4GB | Windows 10 Home | Black | 2.7 kg
Sülearvuti MSI GL73 8RC | i7-8750H | 17.3" 1920x1080 | RAM 8GB DDR4 | HDD 1TB | SSD 128GB | NVidia GeForce GTX 1050 4GB | Windows 10 Home | Black | 2.7 kg
Tootekood: GL738RC-012NL
Pakkumised
1099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GL738RC-012NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1099.00 |
| Max. hind | 1099.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib