Sülearvuti Apple MacBook Pro 13.3" Retina with Touch Bar QC i5 2.3GHz/8GB/256GB/Intel Iris Plus 655/Space Gray/SWE
Tootekood: MR9Q2KS GTIN: 190198714503
Eripakkumised
Pakkumised
1899,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MR9Q2KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1899.00 |
| Max. hind | 1899.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib