Sülearvuti Apple MacBook Pro 15.4" Retina with Touch Bar SC i7 2.2GHz/16GB/256GB/Radeon Pro 555X 4GB/Space Gray/SWE
Tootekood: MR932KS GTIN: 190198711533
Eripakkumised
Pakkumised
2699,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MR932KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 2699.00 |
| Max. hind | 2699.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib