Sülearvuti MSI GP73 Leopard 8RE | CPU i7-8750H | 2200 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | HDD 1TB | 5400 rpm | SSD 256GB | NVidia GeForce GTX 1060 | 6GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.7 kg | GP73LEOPARD8RE-058NL
Sülearvuti MSI GP73 Leopard 8RE | CPU i7-8750H | 2200 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | HDD 1TB | 5400 rpm | SSD 256GB | NVidia GeForce GTX 1060 | 6GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.7 kg | GP73LEOPARD8RE-058NL
Tootekood: GP73LEOPARD8RE-058NL
Pakkumised
1449,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GP73LEOPARD8RE-058NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1449.00 |
| Max. hind | 1449.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-23 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib