Sülearvuti Lenovo Yoga 530 (81EK00F3MX)
Tootekood: 81EK00F3MX
Eripakkumised
Pakkumised
799,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81EK00F3MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 799.00 |
| Max. hind | 799.00 |
| Toode lisatud | 2018-07-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib