Sülearvuti DELL Latitude 5491 4G 54911978
Tootekood: 54911978
Eripakkumised
Pakkumised
1199,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 54911978 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1199.00 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-02 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib