Sülearvuti DELL G3 17 3779 must, 17.3 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080 pikslit, Matt, Intel Core i7
Tootekood: 273011100
Eripakkumised
Pakkumised
1475,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 273011100 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1475.00 |
| Max. hind | 1475.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-02 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib