Sülearvuti Asus GL702VI-BA007T CPU i7-7700HQ | 2800 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | 2400 MHz | HDD 1TB | 5400 rpm | SSD 256GB | NVIDIA GeForce GTX1080 | 8GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 3.24 kg | 90NB0G91-M01540
Sülearvuti Asus GL702VI-BA007T CPU i7-7700HQ | 2800 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | 2400 MHz | HDD 1TB | 5400 rpm | SSD 256GB | NVIDIA GeForce GTX1080 | 8GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 3.24 kg | 90NB0G91-M01540
Tootekood: GL702VI-BA007T
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GL702VI-BA007T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-08-07 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib